Kontakt

Odwiedź Nasze sklepy

Zapraszamy do kontaktu lub bezpośredniego odwiedzenia sklepu.

Z powodu pandemii koronawirusa, mając na względzie troskę i bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników informujemy:

  • Nasze salony są czynne i odpowiednio dostosowane do obsługi klientów na najwyższym poziomie
  • Wprowadzamy również pełną obsługę zamówień on-line oraz telefoniczną, także bardzo prosimy kierować swoje zapytania na adresy email które znajdują się w zakładce „kontakt„
  • Realizujemy również „bezpieczne” pomiary i montaże. Są one wykonywane w bezpiecznych warunkach i w dogodnym dla Klienta terminach

W trosce o dobro i zdrowie naszych klientów z naszą firmą możesz współpracować nie wychodząc z domu – ZAPRASZAMY!

Godziny prac naszych sklepów

Pn. - Pt.: 900 - 1700
Sb.: 900 - 1300

Doradztwo techniczne (wizyta na budowie)
pomiar, sprzedaż


Dariusz Kawalerski

Kierownik Regionalny Sprzedaży


+48 797 951 180

darek@dambar.pl

Możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny i doradztwa w salonie jak również na budowie

W trosce o najwyższą jakość naszych usług i zadowolenie naszych klientów prosimy o podanie informacji, które są niezbędne w przygotowaniu odpowiedniej oferty:

Prosimy o informację, jakie elementy dokładnie wycenić i dla jakich celów ( czy to jest nowa budowa ,czy wymiana itd.) Jeżeli mamy dodatkowe informacje na temat wycenianego produktu, prosimy o podanie również: wymiarów, kolorystyki, szklenia itd. Prosimy o podanie również nr kontaktowego oraz miejsca planowanego montażu czy wymiany Prosimy pamiętać o tym, że im więcej informacji udzielisz na tym etapie, tym szybciej będziemy w stanie odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Zachęcamy do skorzystania z naszego doradztwa na budowie. Jednocześnie zapraszamy do naszych salonów sprzedaży, jak również kontaktu telefonicznego. Chętnie przedstawimy możliwe rozwiązania i pomożemy dokonać właściwego wyboru.


Formularz kontaktowy

Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc. Z chęcią więc odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Wedle potrzeb, prosimy o wybranie właściwego działu kontaktowego.