Rolety wewnętrzne – Master


Master-Kalisz-ibnjwihb

 

 

Roletki w kasetkach


Roletki w kasecie to funkcjonalne oraz estetyczne osłony okienne. Kaseta wykonana z aluminium lub PCV chroni roletę przed zabrudzeniami. Posiada także prowadnice które oprócz walorów estetycznych pozwalają użytkować roletę w oknach uchylnych.

 

ROLETA W KASECIE I PROWADNICACH PCV/ALU „M2″/M3

11System roletek materiałowych M2 w kasecie i prowadnicach (przestrzennych) PCV lub ALU (system M3) stosowany do montażu na skrzydle okiennym.

Dostępna kolorystyka systemu M2 : biały, brązowy , złoty dąb , orzech , mahoń , wenge

Dostępna kolorystyka systemu M3 : biały, brązowy

Montaż : kaseta i prowadnice klejone za pomocą piankowej taśmy samoprzylepnej

 

 

ROLETA W KASECIE I PROWADNICACH PCV „M4”

12

System roletek materiałowych M4 w kasecie i prowadnicach (przestrzennych) z PCV który powstał w oparciu o system roletkowy M2 z tym że została tu zastosowana mniejsza kasetka co pozwala na większe otwarcie skrzydła okiennego.

Dostepna kolorystyka systemu : biały

Montaż : kaseta i prowadnice klejone za pomocą piankowej taśmy samoprzylepnej

 

 

 

ROLETA W KASECIE I PROWADNICACH PCV/ALU „M5”

 

13System roletek materiałowych M5 w kasecie i prowadnicach (płaskich) PCV i ALU stosowany do montażu na skrzyde okiennym. Jego zaletą jest opływowy kształt kasety co pozwala na szersze otwieranie okien z zamontowaną roletką.

Dostępna kolorystyka systemu : biały , brązowy , złoty dąb , orzech , mahoń , dąb bagienny.

Montaż : Kaseta przykrecana do listew przyszybowych co nie powoduje uszkodzenia ramy okiennej. Prowadnice klejone za pomocą piankowej taśmy samoprzylepnej (zachodzą w światło szyby)

 

 

Roletki wolnowiszące


Roleta wolnowisząca to klasyczny typ rolet stosowany jako alternatywa do tradycyjnych zasłon i firan. Istnieją trzy rodzaje rozwiązań tego typu rolet :

ROLETA WOLNOWISZĄCA „MINI”

 

14System wolnowiszący MINI – to roletka bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. Jest ona najtańszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, nie zahaczysz o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie zaczepia o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie.

Dostępna kolorystyka elementów systemu : biały, brązowy

 

 

ROLETA WOLNOWISZĄCA „STANDARD”

 

15System wolnowiszący STANDARD to klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej, a zarazem element dekoracyjny, który dodatkowo może być wykończony ozdobną falbaną. Rolety wolnowiszące STANDARD mogą być montowane na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej.

Dostępna kolorystyka elementów systemu : biały, brązowy

 

 

 

ROLETA WOLNOWISZĄCA „MAXI”

 

16Roletka wolnowisząca MAXI podobnie jak system STANDARD to również klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej która dzięki zastosowaniu rury nawojowej o większej średnicy oraz metalowych uchwytów pozwala na zasłonięcie jeszcze większych powierzchni wnęk okiennych.

Dostępna kolorystyka elementów systemu : biały

 

 

 

 

Roletki „Dzień i Noc”


Rolety dzień-noc to nowoczesne osłony okienne z ciekawym rozwiązaniem zaciemnienia pomieszczenia. Tkanina rolety zbudowana jest z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło. Podczas zwijania rolety, pasy te efektownie nachodzą na siebie dzięki czemu pozwalają precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie.

 

ROLETA WOLNOWISZĄCA DZIEŃ-NOC „M7”

17System wolnowiszący dzień-noc „M7” to roletka o delikatnych kształtach montowana na skrzydło okienne. Dzięki zastosowaniu tkanin z bogatej kolekcji Bahama możecie Państwo swobodnie sterować przepływem światła do wnętrza pomieszczenia.

Prosty i uniwersalny montaż oraz dostępność systemu w kolorze białym lub brązowym sprawiają, że system ten cieszy się ogromną popularnością.

Dostępna kolorystyka systemu : biały, brązowy

 

 

 

ROLETA WOLNOWISZĄCA W KASECIE DZIEŃ-NOC „M8”

 

18System wolnowiszący w aluminiowej kasecie dzień-noc „M8” to roleta z możliwością montażu na wnękę okienną lub do sufitu. Dzięki zastosowaniu tkanin z bogatej kolekcji Bahama możecie Państwo swobodnie sterować przepływem światła do wnętrza pomieszczenia.

Prosty i uniwersalny montaż oraz dostępność systemu w kolorze białym lub malowanym na dowolny kolor z palety RAL pozwoli dopasować roletę do każdego rodzaju wnętrza.

 

 

 

ROLETA DZIEŃ-NOC W KASECIE I PROWADNICACH PCV „M10”

19Najnowszy system rolet dzień-noc w kasecie i prowadnicach PCV „M10″przeznaczony do montażu na skrzydłach okiennych, nawet przy niewielkich rozmiarach okna. Całość wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa a po zamontowaniu na oknie tworzy z nim integralną całość. Dostępny w kolorze białym i pełnej  gamie drewnopodobnej.

Dostępna kolorystyka systemu : biały, brązowy, złoty dąb, mahoń, orzech, wenge

 

 

 

W ofercie również: 


  • Roletki dachowe

  • Żaluzje pionowe

  • Żaluzje panelowe

  • Żaluzje poziome

  • Moskitiery