Drzwi drewniane – Cal


Kolekcja Arktyczna, to drzwi do domów energooszczędnych i pasywnych. Grubość skrzydła 90mm, trzecia uszczelka na obwodzie skrzydła i odpowiednie okucia pozwoliły uzyskać współczynnik Ud = 0,58 W/m2K (drzwi referencyjne sosnowe).

Baalbek            Spitsbergen            Svalbard            Thule

 Zobacz katalog…

Kolekcja Luksusowa, to drzwi dębowe o wzmocnionej konstrukcji, z bogatym wyposażeniem standardowym. Grubość skrzydła 65 mm, współczynnik izolacji cieplnej Ud od 1,3 W/m2K.

Annapurna            Czomulungma            Lhotse            Makalu

Zobacz katalog…

Kolekcja Klasyczna, to drzwi sosnowe lub dębowe w klasycznej konstrukcji ramowo – płytowej o grubości 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K.

Kalenica            MalaSowa            Skalniak            Sloneczna

Zobacz katalog…

Kolekcja Nowoczesna, to drzwi sosnowe lub dębowe w klasycznej konstrukcji ramowo – płytowej o grubości 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K oraz płytowej o grubości 78 mm i Ud od 0,9 W/m2K.

Rownica            Rysy            Skrzyczne            Soszow

Zobacz katalog…

Kolekcja Rycerska, to ciepłe drzwi sosnowe lub dębowe w nowoczesnej formie z elementami ozdobnymi z blachy nierdzewnej lub oksydowanego aluminium. Do drzwi oferujemy dopasowane kolorystycznie klamki, antaby i osłonki zawiasów. Grubość skrzydła 78 mm, Ud od 0,9 W/m2K.

Xena            Peregryn            Powala            Sasin

Zobacz katalog…

Oferta dla klientów poszukujących niedrogich drzwi, renomowanej firmy, które można otrzymać w czasie krótszym niż 2 tygodnie.
Dragon            Ulan            Hajduczek

Zobacz katalog…

Zobacz drzwi w naszym salonie:

screen spaceru 25